s70 smart

Koumpouriana

Καταφύλλι
Σύλλογοι
Είσοδος μελών
Συνδεδεμένοι χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 250 επισκέπτες και κανένα μέλος

Παραπομπές
Ενημέρωση - ψυχαγωγία

Ela na paiksoume

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ανατολικής Αργιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΡΓΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΚΑΜΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  4. ΚΟΡΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΗΛΙΑ
  5. ΠΟΖΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΪΟΥ
  6. ΠΟΥΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αργιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΓΙΑΝΓΚΟΥΛΑ - ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΛΑΚΗ
  3. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΘΩΜΑ
  5. ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΩΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΣΚΥΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  11. ΧΥΤΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αχελώου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΑΝΙΚΑ - ΧΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΟΛΟΜΠΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΑΡΤΖΙΩΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΤΟΥΛΑ) ΣΥΖ. ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  6. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  7. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  8. ΤΣΙΑΤΣΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΤΣΙΟΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ανατολικής Αργιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΙΣΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
  4. ΜΑΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΝΑΣΙΩΚΑ - ΜΑΥΡΑΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Αργιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΑΝΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΛΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΩΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  7. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  8. ΡΑΜΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  9. ΣΑΚΑΡΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΣΕΜΠΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  11. ΣΚΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αχελώου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΑΛΙΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΣΗΦ
  2. ΖΑΧΟΥ - ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΒΑΪΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  4. ΛΑΜΠΡΑΚΑΚΗ - ΓΑΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΙΒΟΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ανατολικής Αργιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΗΜΟΥ ΑΓΟΡΩ (Αγορίτσα) συζ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  3. ΖΙΩΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΣΙΑΛΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΟΥΡΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΧΑΪΝΤΟΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αργιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΟΒΑ ΑΝΑ του ΙΒΑΝ
  3. ΚΙΣΣΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  5. ΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΠΑΛΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΠΑΠΠΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  8. ΣΚΥΛΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ συζ. ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  9. ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αχελώου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΣΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΝΑΝΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  5. ΠΟΛΥΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  6. ΤΣΙΒΟΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  7. ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Συνδυασμοί Συμβούλων Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων & τους υποψηφίους Προέδρους Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους

Δημοτική Ενότητα Ανατολικής Αργιθέας

Τοπική Κοινότητα Βλασίου

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δροσάτου

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΕΡΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κουμπουριανών

  1. ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λεοντίτου

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΖΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΧΑΪΝΤΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πετρίλου

 Α. Τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΕΤΡΙΛΙΑ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΛΕΣΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΨΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΙΣΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  5. ΠΑΛΑΜΙΩΤΟΥ - ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΥ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΣΙΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΤΟΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΧΡΗΣΤΟΥ-ΑΡΓΥΡΗ ΔΕΣΠΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΕΝΩΜΕΝΟ ΠΕΤΡΙΛΟ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΤΟΥΡΑΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΧΟΝΤΖΙΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΗΛΙΑ
  5. ΧΟΝΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πετροχωρίου

  1. ΚΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Στεφανιάδος

  1. ΤΣΑΠΡΑΪΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Τοπική Κοινότητα Φουντωτού

  1. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΜΑΝΤΖΙΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΛΟΥΚΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αργιθέας

Τοπική Κοινότητα Ανθηρού

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΘΗΡΟ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΟΥΜΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΘΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΚΟΥΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΩΦΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΙΚΤΩΡΑ
  7. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 Β. Τον συνδυασμό «ΑΝΘΗΡΙΩΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΚΟΘΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΚΟΤΣΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΡΑΜΠΟΚΟΥΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΚΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  7. ΚΩΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΦΩΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αργιθέας

  1. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΜΠΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ελληνικών

  1. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Θερινού

  1. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΡΟΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καλής Κώμης

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καρυάς

  1. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μεσοβουνίου

  1. ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πετρωτού

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΠΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αχελώου

Τοπική Κοινότητα Αργυρίου

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βραγκιανών

 Α. Τον συνδυασμό «ΒΡΑΓΚΙΑΝΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΜΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΚΟΥΤΣΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΝΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
  6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΡΥΠΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΧΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΡΑΓΚΙΑΝΩΝ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΓΟΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΟΣΙΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
  6. ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  8. ΧΑΝΤΖΗ ΒΗΣΣΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καταφυλλίου

  1. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΤΣΙΟΥΒΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΦΡΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαράθου

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  2. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

 Δείτε την πρωτότυπη απόφαση (όπως τη λάβαμε εμείς) ΕΔΩ:

Ο καιρός στο Καταφύλλι

01 Faslis Xristos

Σελίδες μελών
Πρωτοσέλιδα
Δι@ύγεια - Δήμος Αργιθέας
Δήμος Αργιθέας
Εθνικές εκλογές Ιουλίου 2019
Εκλογές Σεπτ. 2015
Εκλογές 2014
Εκλογές 2012
Τελευταία άρθρα